Κερκίδα

Κερκίδα τού Έβρου. Την Δευτέρα 7/3/2023 ώρα 22:30 παρουσιάζουμε:

Volley League

Για μια ακόμη φορά στην Ορεστιάδα ο Άθλος έδειξε το ανταγωνιστικό του πρόσωπο, μόνο στα δυο πρώτα σετ. Με τον έμπειρο Γιάννη Λάϊο στο πάγκο ο Άθλος τελείωσε την κανονική περίοδο με ήττα 3-0 από τον Μίλωνα στην Νέα Σμύρνη. Όμως σε συνδυασμό με την νίκη του Πήγασου στο Ηράκλειο επί του ΟΦΗ , η διαφορά των 5 βαθμών μένει σταθερή και μεταφέρεται στους αγώνες των playout

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0-2

Ανάλυση όλων των επίμαχων φάσεων Όλα τα αποτελέσματα και η Βαθμολογία.

Ανάλυση όλων των επίμαχων φάσεων

Όλα τα αποτελέσματα και η Βαθμολογία.

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

Φάσεις από τον αγώνα

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ 0-1

Η ΘΡΑΚΗ Φερών στη τετράδα του Κυπέλλου Πολλά παράπονα για την διαιτησία από τον Ιπποκράτ稔 Διαμορφώνουν τα αποτελέσματα. Δυο κλασικά πέναλτι δεν δόθηκαν. Δεν μπορούμε να καταλάβουμε τι επιδιώκουν”