Δυο μετάλλια για τον Φιλαθλητικό Σουφλίου!!!

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ FC – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (0-1)

Η πολυσυζητημένη φάση του γκολ της Αλεξανδρούπολης !!!!

Επίσης τα γκολ από τον αγώνα: ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1-4

ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

Κερκίδα του Έβρου Αθλητική εκπομπή

Φάσεις, γκολ και ανάλυση των επίμαχων φάσεων από:

Σημαντικό αγώνα ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ!!! της Α Κατηγορίας στην Αλεξανδρούπολη. ΜΑΪΣΤΡΟΣvs ΕΘΝΙΚΟΣ (3-2) . Ο Εθνικός ξεκίνησε με οργάνωση στο κέντρο και την επίθεση. Πήρε “κεφάλι” στο σκορ. Όμως η ομάδα της Μαΐστρου με δύναμη εκμεταλλεύτικε την ταχύτητα των επιθετικών της. Βρήκε τα κενά στην άμυνα του Εθνικού και έκανε την ανατροπή.

Δηλώσεις από προπονητή και παίκτες

Επίσης παρουσιάζουμε την Ακαδημία του ΑΟ Μαΐστρου. Μέλος του δυκτίου του ΠΑΟ. Φάσεις και γκόλ από το πρώτο ημίχρονο του πολύ ενδιαφέροντα αγώνα Κ16 μεταξύ ΑΟ Μαΐστρου vs Ποντιακός

Φάσεις, γκολ και ανάλυση των επίμαχων φάσεων από: Το ωραίο αγώνα ΑΜΟ Ρούσσας vs Ένωση Λαβάρων (3-0)

Όλες οι ειδήσεις από τις μεταγραφές των ομάδων των κατηγοριών Α και Β .

Κερκίδα του Έβρου

VolleyLeague

Κερκίδα

Παρακολουθούμε την προσπάθεια του Άθλου Ορεστιάδας. Στο κατάμεστο κλειστό Νίκος Σαμαράς ο Άθλος υποδέχθηκε τον ΠΑΟ . Ο ΠΑΟ είχε την συμπαράσταση 300 και πλέον φιλάθλων του. Ο μαχητικός Άθλος είχε την συγκινητική στήριξη 2000 και πλέον φιλάθλων της Ορεστιάδας.

Ο αγώνας κρίθηκε στο πέμπτο σετ στις λεπτομέρειες και στο “βάθος” του πάγκου του ΠΑΟ και νικητής με 3-2 ήταν ο ΠΑΟ .

Φάσεις και κρίσιμα σημεία του ωραίου αγώνα Άθλος – ΠΑΟ Δηλώσεις παικτών και προπονητών ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ /ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ.