![](https://dodekamemia.gr/wp-content/uploads/2021/05/3εκπομπη_Moment-1024x576.jpg)
Συνέντευξη με τον Αθανασίο Σιγρέκη Προέδρο του Ορέστη Ορεστιάδας Αθ. Σιγρέκης δηλώνει :”Πάμε για πρωτάθλημα”
Συνέντευξη με τον Ευάγγελο Γιατσίδη Έφορος ανδρικής ομάδας Ορέστη Ορεστιάδας Συνθέτουμε νέους και έμπειρους παίκτες με στόχο την άνοδο στην Γ Εθνική. Δημιουργήσαμε νέο προπονητικό κέντρο και εκφράζουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δήμαρχο Βασίλη Μαυρίδη και στον Πρόεδρο του Κ.Κ.Π.Α.Α.Δ.Ο. Παπαϊωάννου Γιάννη για την στήριξή τους.
Ο Έφορος ανδρικής ομάδας και ο Προέδρος του Ορέστη Ορεστιάδας