Ο αρχιπροπονητής του ΟΕΓΑ Δημήτρης Μπαξεβανίδης.
Οι Περιφερειακοί Αγώνες Ενόργανης Γυμναστικής Β’ Περιφέρειας Γ’ Κατηγορίας έλαβαν χώρα το Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου 2021 στη Θεσσαλονίκη & οι αθλητές- αθλήτριες του ΟΕΓΑ κατέκτησαν πλήθος μεταλλίων. Μιλά στην κάμερα της Κερκίδας του Έβρου, ο αρχιπροπονητής του ΟΕΓΑ Δημήτρης Μπαξεβανίδης.
![Μπαξεβανίδης Κοσόγλου](https://dodekamemia.gr/wp-content/uploads/2021/10/oega.jpg)
Στην αποστολή συμμετείχαν και οι προπονητές Ιορδάνης Νιγδελης & Ευδοκία Παντεζοβα Παρουσιάζουμε βίντεο και φωτο που μας παραχώρησαν γονείς των αθλητών.